HoşGeldiniz Vip Hile | Wolfteam Hileleri, Cold Hack, Wolflitepro, WLP

Wolfteam hileleri Hediye Kuponları, Etkinlikleri Cold Hack Online Oyunların Bulunduğu Dost Canlısı WolflitePro İlegall Ailesine Katılmak İçin Lütfen 1 Dk nızı Ayırarak Üye Olunuz Tıkla Üye Ol

wolflite Pro cold hack
Bulunan 1 den 8 - Toplam 8
 1. #1
  Durumu:
  Çevrimdışı

  Yeni Üye

  Varsayılan Wslik KaraBüyü Sura Efsun Dizilimi(Pvp için)  Metin2 bir taktik strateji oyunu olması yanında küçük bir sanş (kritik) ile belki sizin kadar iyi olmayan bir rakibe de yenilebilmenizi sağlayacak kadar adaletsizdir. Bu durumda suç kimsede değildir.Yenmek yenilmek her zaman vardır bu nedenle ikisinden de keyif almaya bakın derim. İyi oyunlar.

  1. Silah

  a. Silah Efsunları

  * Yarı İnsalara Karşı

  * Çeviklik

  * Zeka

  * Kritik Vuruş Şansı

  * Büyü Hızı

  5. efsun olmayan serverlerde yaşam enerjisi ve çevikliği 2. plana atın. Çeviklik tamam da nerden çıktı bu yaşam enerjisi? 99. seviye, hiç statü vermemiş ve elinde sadece hortlak dişi kılıcı +9 olan bir karabüyünün perfect karanlık küresi 3141 vurur. Zekaya vereceğimiz her statü puanında bu değer 29-30 artarak 5.637 değerine ulaşır. Hala yaşam enerjimiz “3″, onu da 90 yapalım. Vereceğimiz her statü puanında değer yaklaşık 5 artarak 6078′e ulaşacaktır. 441 skill gücü havadan cebimize geldi. Kılıcımıza ve kalkanımıza getireceğimiz yaşam enerjisi ise bize havadan 24*5 = 120 skill gücü, +24 savunma ve 24*40 = 960 hp ekleyecektir. Fakat yaşam enerjisi skill gücümüzü asla çeviklik kadar arttıramaz. Zeka ve çevikliği 90 yapılmış, yaşam enerjisi 3 bırakılmış bir karabüyüde karanlık küre 7336 vuracaktır ki bu, sadece zeka 90 yapılmıştan 1258 daha fazladır. Yani çeviklik ~15, yaşam enerjisi ise ~5 saldırı gücü arttırarak karanlık küre skilini en yüksek hasarlara ulaştırır. Hangisini seçeceğiniz size kalmış. metin2sozluk.com olarak size, 24 savunma, 120 skill gücünü ve ~1k yaşam enerjisinin, 24*15 = 360 skill gücünden daha fazla önemli olduğu bir serverde oynuyorsanız yaşam enerjisini, yaşam efsunlarının yüksek olduğu bir serverde ise (>3k) çevikliği tercih etmenizi tavsiye ederiz. Ve unutmadan çeviklik ateş vuruş hariç tüm saldırı skillerinin, yaşam enerjisi ise sadece karanlık kürenin saldırı gücünü arttırır. Bu noktayı da eklemekte yarar var.

  b. Silah Seçimi

  Şüphesiz ki suralar kılıç kullanacaktır. Başka seçenekleri yoktur elbette. Fakat dönüşümünde +15 yarı insan değer kazanan şeytan çıkarma kılıcı mı yoksa yüksek büyü hasarlı hortlak dişi kılıcı mı? Gene burda serverimize göre karar vermekte ve karşısında taş dizeceğimiz karakteri göz önünde tutalım. Ninja, şaman ve savaşçı ve büyülü silahlara gönül rahatlığı ile hortlak kılıcı kullanabiliriz. Fakat karabüyü suralara değişik birşeyler denemeli miyiz? Bizimle ikiz efsunlu bir suradan 1 adım öne çıkmak için keskin pala bize yardımcı olur mu? Bunun cevabı kesinlikle evet. %30 yarı insanlı bir keskin pala ile +9 hortlak kılıcı arasında küçük bir fark vardır. Rakibimize vs kabul edeceği sırada dibinde hit yapmak (bedenseller gibi) ve başladığı anda vuracağımız birkaç darbeyle bile bu farkı kapatabiliriz. Eğer büyü hızımız az ise zaten buna mecbur kalacağız. Düz vuruşları hortlakla yapmaktansa keskin pala ile yapmak işte bizi ikizimizden 1 adım öne çıkaracaktır.

  c. Taş Seçimi

  İtem sıkıntısı çok fazla olmayan bir pvpde iseniz her karaktere karşı taş, soğutma taşı ve öldürücü darbe taşı ekleyin. Fakat oyunun asıl eğlencesine varılan zor pvplerde lonca savaşını düşünerek taş ekleyin. Taşlarınız +5 savaşçı, +5 sura ve +5 soğutma taşı olsun. Soğutma taşı yerine tercihen öldürücü darbe taşı da olabilir. Ama ben kesinlikle soğutma taşı öneriyorum.

  2. Zırh
  a. Zırh Efsunları


  * HP

  * Kılıç Savunması

  * Bıçak Savunması

  * Çift El Savunması(Çift el savunması pvplerde tercih edilmez.Oka karsı dayanıklılık veya simgeye karsı dayanıklılık tercih edebilirisiniz)

  * Büyü Hızı

  İlk 4 efsunumuzu açıklamama gerek yok sanırım. Oyunda en çok tercih edilen silahlara karşı savunmamızı yaptık. %20 büyü hızı ise herkese karşı bir güç demektir. Eğer serverde fazla sayıda okçu varsa oka karşı dayanıklılık da getirebilir. Fakat okçu ninjalar için farklı bir zırh yapıp sadece okçuya karşı vslerde kullanmak daha iyi olacaktır.

  b. Zırh Seçimi

  Zırh üzerine söylenecek fazla birşey yok sanırım. Zırhımız özel itemli pvplerde dahi +9 karabüyü zırhı olmalıdır. Genelde pvplerde daha üst zırhlar +9 karabüyüden dönüşür. Eğer farklı zırhlar, farklı savunma değerleri varsa büyü savunması en yüksek olan zırha yönelin ki zırha büyü savunması efsunu getirmeye gerek kalmasın.

  c. Taş Seçimi

  Taşların da ne olacağı konusunda fazla tartışmaya gerek yok. +5 Savunma, +5 Korunma ve +5 Yaşam taşı olabilecek en iyi taş seçimidir. Eğer serverde rüzgarın ayakkabıları ve %30luk büyük mor pot varsa bile hız taşı eklemeyiniz. Gerekirse küpeye 5. efsun olarak hız getirirsiniz gene de taşı boşa harcamayın.

  3. Bilezik
  a. Bilezik Efsunları ve Bilezik seçimi


  Bilezik efsunları getirilmesi en zor efsunlardır. Eğer pvpnizde en yüksek hp 2000 ise mutlaka bir “beyaz altın bilezik” edinin. Efsun atarken +1800 hp veren +9 beyaz altın bilezik sizin üzerinizden büyük yük kaldıracak. Fakat :
  - Pvpde en yüksek hp 3.oooo ve daha çok ise,
  - Pvpde beyaz altın bilezik bulmak imkansız ise, (+65 başlangıçlı pvpler gibi…)
  - Cennetin gözü bilezikteki %10 kritiğe çok ihtiyacınız varsa (ki suralara kritik elzem) ve sayacağım efsunları getirebilecek kadar zamanınız varsa,
  durumlarında beyaz altın bilezikten vazgeçmek doğru olur. Bilezik seçimimiz eğer beyaz altın bilezik değilse mutlaka cennetin gözü bilezik olmalıdır.

  * Yarı İnsanlara Karşı

  * Büyüye Karşı Dayanıklılık

  * Şimşek Dayanıklılığı

  * Rüzgar Dayanıklılığı

  * HP

  Eğer en yüksek hp 2.ooo ise beyaz altın bileziğimize dizeceğimiz efsunlar ilk efsun hariç geri kalanlarıdır. Beşinci efsun olarak da “hasarın hpden emilimi” getirilmesi mükemmel olur.

  4. Kask
  a. Kask Seçimi

  Tabi ki en yüksek savunma veren kask en iyisidir. Ama eğer serverdeki npclerde +9 kale kask yok ve yükseltirken inci isteniyorsa +9 alaycı kask ile idare edilmelidir. Aralarındaki 14 savunma farkı emin olun ki sizi öldüremez.

  b. Kask Efsunları


  * Yarı İnsanlara Karşı Güç

  * Büyüye Karşı Dayanıklılık

  * Ateşe Karşı Dayanıklılık

  * Şimşek Dayanıklılığı

  * Rüzgar Dayanıklılığı

  5. Kolye ve Ayakkabı

  Her ikisine de getireceğimiz efsunlar aynı olacağından tek konu olarak incelemek istedim.

  a1. Kolye seçimi


  %20 delici vuruş veren cennetin gözü kolye mi yoksa %56 hp üretimi ile mor yakut kolye mi? Bence karabüyülere karşı cennetin gözü kolye, diğer sınıflara karşı ise mor yakut kolye. Neden derseniz başta eğer karabüyü suralara karşı keskin pala yapalım öğüdüne uymuşsanız. %30 saldırı hızı veren kılıcımız ile %20 delici vuruş iyi gidecektir. +9 cennetin gözü kolyeye eğer aşağıdaki efsunlar getirirseniz bir ametist küpeye ihtiyacınız kalmaz. Ama bence +9 bir cennetin gözü kolyeye en yüksek hp, kritik, hp üretimi, sersemletme ve kılıç savunması getirerek çok çok mükemmel bir sura kombinasyonu yapabilirsiniz. Bu itemi aynı şekilde kılıç kullanan oyunculara karşı da kullanabilirsiniz. Fakat lonca savaşlarında aşağıdaki efsunları aramakta fayda vardır.

  a2. Ayakkabı seçimi

  Oyundaki her karakter sınıfı tarafından tek tercih anka ayakkabıdır. Kimisi mest eden ayakkabıyı över ama emin olun ki %10 bloklama çok çok daha gereklidir. Fakat bir mest eden ayakkabı edinilip sadece surala karşı en yüksek hp, kritik, sersemletme, saldırı hızı ve kılıç savunması getirilerek sadece karabüyülere karşı hem büyü hızı hem de düz vuruşlarımızı çok güçlü hale getirebiliriz.

  b. Kolye ve Ayakkabı Efsunları

  * Kılıç Savunması

  * Bıçak Savunması

  * Çift El Savunma

  * Kritik Vuruş Şansı

  * HP


  6. Küpe
  a. Küpe Seçimi

  Suralara şüphesiz +14 zeka ve +5 kritik veren cennetin gözü küpe en iyi seçimdir.

  b. Küpe Efsunları

  * Kılıç Savunması

  * Bıçak Savunması

  * Çift El Savunma

  * Oka Karşı Dayanıklılık

  * Yarı İnsalara Karşı Güç

  7. Kalkan

  a. Kalkan Seçimi

  Kalkan seçmekte pek zorlanmayacaksınız. Rakibiniz sura ise aslan ağzı kalkan, savaşçı ise şahin kalkan takılmalıdır. Eğer şamanlara ve ninjalara karşı kalkanınız yoksa efsunu en iyi oturan kalkanınızı kullanın.

  b. Kalkan Efsunları


  * Yarı İnsan

  * Beden Karsısındaki Atakların Bloklanması

  * Zeka

  * Çeviklik

  * Sersemlik Karşısında Bağışıklılık (Aslan ağzı kalkanda Yavaşlatma Karsısında Bağısıklılık ya da Vücut Darbelerini Yansıtma olabilir.

  Tebrikler eğer yukarıda yazdığım efsunları barındıran bir karakteriniz varsa ne lonca savaşında ne de vsde ezilirsiniz. Yenilmek – yenmek daima vardır. Kritik gelir gelmez bunlar sanş işidir. Hele ki lonca savaşlarında! Ama bir kum torbası gibi tepilmek vardır bir de 3-5 kişiyi terletip yatmak…

  ...ALINTIDIR...

 2. #2
  Durumu:
  Çevrimdışı

  Banned

  Teşşekür Ederim. Bilmeyenler Vardır İllaki

 3. #3
  Durumu:
  Çevrimdışı

  Yeni Üye

  DEneyin Farkı Görürsünüz

 4. #4
  Durumu:
  Çevrimdışı

  Yeni Üye

  Denedim ve farkı gördüm hep yatıyorum..:D Bir zamanlar sura efsunlarına takmıştım ondan biliyorum bu efsunları denedim hep yatıyorum fayda etmiyor ben kullandığım efsunları yazarsam kral olursunuz :D

 5. #5
  Durumu:
  Çevrimdışı

  Üstad Üye

  Paylasım İcin Tesekkurler.;)

 6. #6
  Durumu:
  Çevrimdışı

  Yeni Üye

  ᏠᎧᏦᏋᏒ Demiş ki: Mesajı Görüntüle
  Denedim ve farkı gördüm hep yatıyorum..:D Bir zamanlar sura efsunlarına takmıştım ondan biliyorum bu efsunları denedim hep yatıyorum fayda etmiyor ben kullandığım efsunları yazarsam kral olursunuz :D
  Sölede Bilelim :)

 7. #7
  Durumu:
  Çevrimdışı

  Yeni Üye

  Teşekürler.

 8. #8
  Durumu:
  Çevrimdışı

  Üstad Üye

  Paylaşım için Teşekkürler Çok sağol Teşekkürler

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Mesaj Yetkileriniz

 • Yeni konu açmaya yetkiniz yok
 • Cevap yazmaya yetkiniz yok
 • Eklenti yüklemeye yetkiniz yok
 • Mesajınızı düzeltmeye yetkiniz yok
 •